Ubytování a péče 

Služba Domov pro seniory má kapacitu 204 lůžek a ubytování je možné na jednolůžkovém či dvoulůžkovém pokoji nebo v apartmánu. Pokoje jsou nekuřácké s možností využití vyhrazených prostor domova ke kouření. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, televizí, lednicí a dorozumívacím zařízením se sestrami včetně zvonku a připojením na internet. 

Sociální služba Domov se zvláštním režimem má kapacitu 45 lůžek a je zde možné ubytování v jednolůžkovém či dvoulůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, televizí, lednicí a dorozumívacím zařízením se sestrami včetně zvonku a připojením na internet.

V ceně ubytování je zahrnut také úklid pokoje, praní ložního a osobního prádla, žehlení a drobné opravy prádla. 

Uživatelům je zajištěna ošetřovatelská péče odpovídající jejich zdravotnímu stavu v nepřetržitém 24 hodinovém provozu včetně sobot a nedělí. Péči o uživatele poskytuje odborný personál zdravotních sester, pracovníků sociálních služeb a fyzioterapeutů. Zdravotní péči zabezpečují nasmlouvaní lékaři všech potřebných oborů, kteří do Domova pravidelně docházejí.

Volný čas v domově je možné strávit v relaxační místnosti, která slouží nejen k odpočinku, ale také k setkávání s ostatními uživateli a návštěvami. V teplých měsících je možné svůj čas trávit v altánu nebo na venkovních terasách, které jsou z části zastřešené. K aktivně strávenému volnému času je k dispozici dílna pro pány a dílna pro dámy, kde je možné tvořit výrobky nejen k radosti, ale i k užitku. Dále je k dispozici společenský sál, knihovna, internetový koutek, bufet, kadeřnice a kaple, kde se konají každé úterý mše. A také do našeho domova dochází dobrovolníci z Dobrovolnického centra ADRA, více naleznete zde.

Charakteristiku služeb naleznete zde.