Aktuality

Ve středu 24. 7. 2019 se konala letní kavárna, která se nesla v duchu kávy a povídání. Kvůli vládnoucím vysokým teplotám bylo uvítáno podávání zmrzlinových pohárů, které potěšily chuťové buňky a zároveň osvěžily všechny přítomné. Doprovodný program zajišťovalo již tradičně hudební seskupení Pe-Ja. Vládla příjemná atmosféra.

Letní kino

23.07.2019

Ve středu 17. 7. 2019 se konalo v prostorách Domova letní kino. Na začátku měli účastníci možnost zvolit si mezi několika filmy, od českých po zahraniční. Nakonec vyhrála česká klasika "Jak dostat tatínka do polepšovny", kde zazářila tehdejší dětská hvězda Tomáš Holý. Nálada byla výborná a diváci měli možnost zavzpomínat na svá mladá léta.

V pondělí 8.7.2019 se uskutečnila další část Kurzu "Zdravě a aktivně stárnout", tématem byla "Jóga pro seniory". Cvičení Jógy v denním životě nám přišla představit paní Marcela Mukti. Ukázala uživatelům jednoduché cviky prospěšné ke zlepšení celkového zdravotního stavu. Také se s nimi sdílela příběhy ze svého života, popsala jim, jak jí jóga celý...

Táborák

21.06.2019

Ve čtvrtek 20. 6. 2019 ožil společenský sál country písničkami v podání kapely Fotrs a vůní pečených buřtů s chlebem. Původně byla akce plánována na ven, ale počasí rozhodlo jinak, a tak jsme se museli přesunout dovnitř. To však nezabránilo tomu, aby všichni vytvořili uvolněnou atmosféru naplněnou povídáním a zpěvem.

Ve čtvrtek 13. 6. 2019 se ve společenském sále domova konal turnaj ve stolní hře "Člověče, nezlob se". Byly vytvořeny čtyři týmy a každý účastník dostal nějakou odměnu, ať už malou za účast nebo hlavní za 1. místa. Všichni se bili statečně, nicméně jak už to bývá, někomu přálo štěstí více a někomu méně. Vládla příjemná atmosféra, která byla...

Přečtěte si jako první, co je nového