Aktuality

ČEZ Motor České Budějovice proti RT Totrax Poruba Ostrava, to byl další hokejový zápas, kterého jsme se zúčastnili. Jako již tradičně nás českobudějovičtí hokejisté nezklamali a vyhráli 4:2., také proto jsme si domů odnesli zápal pro sport a dobrou náladu.

Lékárna Pod Lesem nabízí novou akční nabídku pro měsíc leden v obvyklé otevírací době Pondělí - Pátek 8:00 - 11:00 hod. a 13:00 - 16:00 hod., ke stažení viz níže.

Ve čtvrtek 19. 12. 2019 se konalo hudební vystoupení sboru Mendík Gymnázia J. V. Jirsíka v Českých Budějovicích, které se neslo v srdečném a přátelském duchu a bylo pro nás milým zpestřením adventního času. Repertoár byl pestrý a energie vyzařující z účinkujících studentů byla nakažlivá pro všechny přítomné.

V úterý 10. 12. 2019 nás navštívili hudebníci souboru Jihočeského divadla. Interpreti nás potěšili skladbami vážné hudby i koledami a vytvořili tak příjemnou předvánoční atmosféru. Vybrané písně a duety potěšily srdce nejednoho diváka.

Ve středu 11. 12. 2019 se náš Domov poprvé zapojil do akce "Česko zpívá koledy", která probíhala na více než 1 000 místech České republiky. Po proslovu ředitelky domova se v 18:00 hodin rozezněla hudba a zazpívali jsme si několik nejznámějších vánočních písní včele s dětmi z Dětské skupiny Rybičky. Pro účastníky bylo během vystoupení připraveno...

Uživatelé z našeho domova se zapojili do projektu "Srdce pro Dítě v srdci" pořádaného perinatálním hospicem Jihočeské Dítě v srdci. Tento projekt spočíval ve výrobě jakýchkoliv srdcí, kdy ženy ušily látková, a muži vyrobili srdce ze dřeva. Adventní benefiční prodej probíhá v těchto dnech na stánku na radničním dvoře v Českých Budějovicích, a to od...

Přečtěte si jako první, co je nového