Aktuality

Velikonoce

17.04.2019

Velikonoce vnímáme jako nejvýznamnější křesťanský svátek spojený s vítáním jara a obdobím lidových tradic. Objevují se tradiční symboly jako pomlázky, ozdobená vajíčka, slaměné i dřevěné dekorace, ptačí krmítka, proutěné košíky, vyšívané plátěné tašky i ručně tkané koberečky vyrobené našimi uživateli z pánské a dámské dílny. Výrobky, které jsme si...

Slunné dopoledne a jarní náladu nám zpříjemnili uživatelé z Domova Libníč a Centra sociálních služeb Empatie svým vystoupením, pásmem poezie, typické pro toto období a známými country písněmi. K dobré pohodě jsme si pochutnali na domácím moučníku a teplé kávě.

Lékárna Pod Lesem nabízí novou akční nabídku pro měsíc duben v obvyklé otevírací době Pondělí - Pátek 8:00 - 11:00 hod. a 13:00 - 16:00 hod., ke stažení viz níže.

Klasická česká opera Prodaná nevěsta v novém hávu se nám představila v Jihočeském divadle a zajímavě propojila staré s novým. Tak jako se životy nás lidí prolínají, propojují a rozcházejí, tak i názory našich uživatelů se na ztvárnění opery různily. V každém případě to byl velmi zajímavý večer a společensky strávený čas.

Tančírna

21.03.2019

Nejen smích je kořením života. I společenský tanec ve společenském oblečení nám všem zúčastněným přinesl sváteční náladu a okořenil všední den v Domově důchodců Dobrá Voda. Dokonce i 98letá paní si zula boty a křepce vykročila na taneční parket. Její elán byl velmi nakažlivý a za malou chvíli se v rytmu valčíku pohybovalo na parketu mnoho dvojic. S...

Přečtěte si jako první, co je nového