Aktuality

Buřtobraní

22.06.2018

Pro příznivce country muziky se ve čtvrtek 21. 6. 2018 uskutečnilo tradiční hraní a zpívání pro potěšení těla i duše v našem zahradním altánu Domova důchodců Dobrá Voda. K poslechu i tanci hrála kapela Music Country Fotrś. Pro milovníky dobrého jídla jsme si připravili na toto odpoledne grilované buřty s hořčicí a chlebem a zapíjeli chlazeným...

Známé přísloví: "Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se", se opět potvrdilo. Ve středu 13. 6. 2018 jsme posilněni dobrým obědem vyrazili do Domova pro seniory Kaplice na VI. Olympijské hry seniorské.

"Ezop a brabenec, David a Goliáš, Život je jen náhoda, Ten dělá to a ten zas tohle" písně, které zazněly z úst souboru opery Jihočeského divadla.

Klidné a přitom aktivní stáří s novými i "starými" přáteli, s dobrým jídlem a vlaštovkami za okny - to vše nám při naší návštěvě Domova pro seniory v Budislavi bylo nabídnuto. Milá atmosféra, báječné pohoštění a něco adrenalinu u společenské hry Boccii nám zpříjemnila letní odpoledne. Písničky s heligonkou byly posledním zamáváním naší návštěvě.

V sobotu 19. 5. 2018 jsme na hodinku zapomněli na starosti všedního dne, kdy jsme se zaposlouchali do známých lidových písní. O dobrou náladu se nám postarali Muzikanti z Jižních Čech. Síla patnáctičlenné kapely rozhýbala sál našich uživatelů a rodinných příslušníků. Při poslední písničce Moje Jižní Čechy nezůstalo oko suché.

Dne 11. 5. 2018 nám ke Dni matek přišly již tradičně zazpívat děti z Mateřské a Základní školy z Dobré Vody. Na tvářích přítomných byly vidět vzpomínky na jejich mladá léta, jejich děti a vnoučata.

Přečtěte si jako první, co je nového