Aktuality

V rámci problematiky péče o klienta s inkontinencí je potřeba se stále vzdělávat a i naši zaměstnanci se zdokonalují v této problematice ve spolupráci s firmou HARTMANN-RICO a.s.

V sobotu 10. 7. 2021 zavítali již po několikáté do našeho domova Muzikanti z jižních Čech. Sluníčko nám přálo a dobrá nálada se linula celým zařízením. Uživatelé si s chutí zazpívali a někteří si dokonce i zatančili. Již teď se těšíme na další vystoupení.

Ve čtvrtek 8. 7. 2021 se v prostorách domova konalo společné zpívání. Všichni si s radostí za doprovodu kytary a harmoniky zazpívali lidové písničky a společně si užili velice příjemné odpoledne.

Letní kino

08.07.2021

Ve středu 7. 7. 2021 se uskutečnilo letní promítání filmu Rebelové. Zprvu jsme měli trochu obavy z nepřízně počasí, ale nakonec vše dobře dopadlo a všichni jsme si letní promítání užili.

Po skončení bezpečnostních vládních omezení se dne 21.6.2021 mohl uskutečnit společný výlet do Borovanského mlýna. Užili jsme si procházku kolem celého mlýna, kde jsme obdivovali okolí a celý výlet jsme zakončili příjemným posezením při kávě a dortíku. A už teď se moc těšíme na další společný výlet.

Přečtěte si jako první, co je nového