Aktuality

Mongolsko

19.02.2019

Pastevci na koních, Jurty kdesi v poušti Gobi, sušení sýra, skalní útvary, kláštery, zauzlované hadí tanečnice, to a mnohem více jsme s našimi uživateli shlédli v českobudějovickém kině Kotva. Poutavé vyprávění cestovatele M. Loewa o bohatství Mongolska, které bylo doplněno o zážitky, postřehy a fotografie, nás opět usadilo hluboko do křesel.

Draní peří

12.02.2019

Spíte rádi pod péřovou dekou? Máte rádi péřové oblečení? Tak tento pocit si pravidelně připomínají naši senioři draním peří a je radost dívat se na jejich zručnost, na letité návyky i na chuť si při práci zazpívat.

Lékárna Pod Lesem nabízí novou akční nabídku pro měsíc prosinec v obvyklé otevírací době Pondělí - Pátek 8:00 - 11:00 hod. a 13:00 - 16:00 hod., ke stažení viz níže.

Čaje jako za mlada nás vrátili ve vzpomínkách do doby našeho mládí. Připomněli nám v CSS Staroměstská "jak ten čas letí, a že jsme o něco moudřejší." K dobré pohodě jsme si pochutnali na obložených chlebíčcích a dobrém čaji. Červené víno nám rozproudilo krev v žilách a někteří z nás si zatancovali na známé melodie skupiny Patriot.

Skupina Duo Pe-Ja nás v novém roce přivítala známými písničkami a melodiemi našeho mládí. V poklidné a příjemné atmosféře jsme vykročili do nového roku.

Přečtěte si jako první, co je nového