Aktuality

Lékárna Pod Lesem nabízí novou akční nabídku pro měsíc říjen. I nyní máme otevřeno v obvyklé otevírací době Pondělí - Pátek 8:00 - 11:00 hod. a 13:00 - 16:00 hod., ke stažení viz níže.

Bylo středeční dopoledne a společenským sálem se linuly tóny valčíku, polky, tanga. Navštívil nás totiž skvělý taneční mistr pan Veleta se svou taneční terapií. Každý si zatančil i zazpíval. Byl to emotivně krásný zážitek a tímto panu Veletovi ještě jednou velice děkujeme a už teď se moc těšíme na další taneční terapii.

Vážení a milí, srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří v pondělí 4. října 2021 od 9 do 17 hodin. Od 9:30 do 11:00 hodin bude probíhat retro kavárna, na které nám hudební doprovod zajistí manželé Bickovi. Přijďte si prohlédnout prostory domova při dobré kávě a zákusku a popovídat s uživateli i personálem.

Čtvrteční odpoledne nám přijel zpříjemnit pan Vondruška se svými dravými ptáky - orlem skalním, ročním puštíkem či výrem Kubou, kterého si i naše odvážné kolegyně nechaly přistát na ruce. Ukázal nám, že vše je možné, pokud to opravdu děláte s láskou. Umění pana Vondrušky je skutečně pozoruhodné.

Sportovní hry

16.09.2021

Ve čtvrtek 16. září 2021 ředitelka Domova důchodců Dobrá Voda zahájila již 3. ročník sportovních her, letos pojatých ve stylu "Hry našeho mládí". Střílelo se lukem a z praku, hrálo se na slepou bábu, ale cvrnkaly se i kuličky a spousty dalších krásných her, jenž si každý z uživatelů pamatoval z mládí. Nechybělo pohoštění ani krásné ceny za podané...

V sobotu odpoledne se konalo ve venkovních prostorech domova rodinné setkání oddělení B1 a B2.Bylo to velice příjemné odpoledne plné hudby, o kterou se po celý čas starala kapela FOTRS K občerstvení se servírovaly grilované klobásy a oblíbený mok nealko pivo. Zpívalo se a někteří si i v sedě zatančili.

Přečtěte si jako první, co je nového