Aktuality

Divadlo

20.11.2017

"Dobré ráno, dobré ráno! Celou noc jsme strávili povídáním, dobré ráno, dobré ráno i Vám"....., melodie z amerického muzikálu Zpívání v dešti nám v hlavách stále zní a sladká slůvka se linou z našich úst.

Ve čtvrtek 9. 11. 2017 se v našem zařízení uskutečnila přednáška spolku Prales dětem týkající se života na Sumatře. Přednášející nejdříve vysvětlila uživatelům význam spolku a poté promítla krátký film o přírodních podmínkách a ohrožených zvířatech žijících na tomto ostrově. Měla také připravené fotografie, ke kterým poutavě vyprávěla vlastní...

Dnes nás navštívili z organizace VSKH se svými zvířecími kamarády. V krásné a opravdu pohodové atmosféře si naši uživatelé mohli prohlédnout a pohladit drobné zvířectvo. Především všechny zaujal velmi komunikativní papoušek Klára.

Dne 16. 10. 2017 se v našem společenském sále uskutečnil již čtvrtý koncert vážné hudby. Šlo o průřez melodií z minulosti i současnosti. Sólisté nám představili hru na violu a housle. Jejich vystoupení bylo velmi profesionální a nadchlo téměř 30 posluchačů našeho domova.

Dne 5. 10. 2017 jsme přijeli na návštěvu Domova pro seniory Chýnov. Kromě prohlídky domova jsme se mohli seznámit s chovatelkou velbloudů, z nichž jednoho přivedla na ukázku. Vyprávěla uživatelům o tom, jak si pořídila prvního velblouda, co chov velbloudů obnáší, jaké mají vlastnosti, návyky apod. Uživatele tato přednáška moc bavila. Všichni si...

Přečtěte si jako první, co je nového